Black u0026amp; Decker The torebki reklamowe Complete Guide: Build Your Kids Treehouse (Black u0026amp; Decker Pheng Laogumnerd Complete Guide)

Każdy Treehouses może budować! Jest to prosty, ale pełny opis w jaki sposób planować,Książka zaczyna się inspirujący rozdział ukazujący wiele odmian domku na drzewie, które są możliwe. Dalej, rozdział dotyczący podstawowych technik pokazuje, jak istotne platformy domku na drzewie mogą być budowane i zabezpieczone w każdym drzewie konfiguracji położony wysoko wśród gałęzi lub zaprojektowane w bagażniku przechodzi się przez centrum, a każda zmiana w pomiędzy. Następnie rozdziały przedstawiają techniki ściany dodając, dachów, drabiny, włazy dostęp i akcesoria.

Ostatni rozdział książki, daje kompletne plany treehouses, od bardzo prostych do zaskakująco wyrafinowane.
Najbardziej pomocne Opinie klientów 10 z 10 osób uznało tę recenzję za pomocną. I zbudował mack treehouse tatuś z tej książki Henry Jones Jr kupiłem 5 domu trzy książki z Amazon w ubiegłym roku.

Inne są

bardzo inspirujące, dzieciak jak […] który sprawia, że u200bu200bna świecie najfajniejszych treehouses. Ta książka daje wiele instrukcji dla zwykłego człowieka. Kup wielu książek przy planowaniu domku na drzewie, ale własne ten przed budować. b 5 z 6 osób uznało tę recenzję za pomocną. Bardzo dobry!

Fabio Negrini Bardzo dobra książka dla

dummys, którzy chcą budować na drzewie! Łatwe zrozumienie i szczegółowe informacje o każdym

kroku na

biulding 1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Dla porównania przez Ule Ritchie kupili tę książkę, by dowiedzieć się różnych sposobów, aby

struktury i stabilze nie tylko na drzewie,

ale dom żadnych dzieci. Dobre referencje

i zdjęcia. Zobacz wszystkie 4 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 17166 w Książki Opublikowany: 2007-02-01 Język oryginału: angielski

Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 0.34 „hx 8,36” wx 10.80 „l, 1,27 kg Oprawa: miękka 144 stron